Share week 2019

Share week to pomysł Andrzeja Tucholskiego. W wielkim skrócie – twórcy polecają twórców. Przy okazji odkrywa się miejsca w sieci, o których Facebook i Instagram rzadko informują. A miejsca te tworzą ludzie wyjątkowi. Robią różne rzeczy, a oprócz tego piszą. Jest w czym wybierać.

Tym razem nominuję:

(werble)

Monikę Mama na całego za najbardziej sensowny blog o wychowaniu dzieci, jaki znam. Konkretnie, rozsądnie i w dodatku nie ma tam nic o zupkach i kupkach. A najważniejsze jest to, że ma takie samo zdanie jak ja na tematy, o których piszę 😀

Kasię Miękko o kompetencjach. Tak, o miękkich kompetencjach. Po angielsku “soft skills”. Coraz częściej pojawiają się głosy, że te kompetencje są równie ważne jak te twarde, a czasem nawet ważniejsze. Kasia pisze o nich w ludzkim języku. Lektura obowiązkowa, gdy pragniesz dowiedzieć się np. na jakim poziomie jest Twoja inteligencja emocjonalna.

Klaudię, która prowadzi blog pod paradoksalną nazwą Ja Zwykła Matkaa. Jeśli nie znacie tego bloga, to niech Was nie zwiedzie nazwa. Taka zwykła to Klaudia nie jest. Zwykłe jest to, że jest żoną, matką i pracuje. Ale oprócz tego ma energię, którą zaraża, pomysły, które realizuje i puentuje w dwóch słowach rzeczy, na które ja potrzebuję dwóch akapitów. 😀

A jeśli też prowadzisz blog i chcesz zagłosować w plebiscycie Share week, to tutaj znajdziesz pełną informację, co i jak. Czas na przeczytanie całej blogosfery i swój wybór masz do 31 marca.

Polecam się 😀

6 Replies to “Share week 2019”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.