Pierwsze wydarzenie

Wydarzenie, bo informuję o moim pomyśle w ramach facebookowych wydarzeń. Pierwsze – bo rzeczywiście debiutuję w nowej roli. Otóż z okazji – a jakże – Dnia Matki i Dziecka – organizuję maraton tekstów blogowych pt.:

Mamo, a skąd się biorą (asertywne) dzieci?

Skąd się biorą dzieci – na ogół wiemy, prawda? 😉 Zwykle spodziewamy się, że takie pytanie padnie z ust naszych pociech i zawczasu przygotowujemy odpowiedź.

Ale pytanie o asertywne dzieci – to już nieco inny wątek, a zatem inna odpowiedź. Mogłabym już  napisać cały tekst na ten temat, a nawet kilka bo to temat rzeka, ale… Wymyśliłam to inaczej.

Otóż między 26 maja a 1 czerwca ukaże się nie jeden, a pięć tekstów na ten temat! I mało tego – wcale nie będę wszystkich pisać sama. A co – od czego nawiązuje się kontakty w blogosferze 😉 Do udziału w projekcie zaprosiłam cztery dziewczyny – kobiety, matki, blogerki. Zgodziły się napisać tekst na zadany temat! Sama się już nie mogę doczekać 🙂

KTO zatem będzie publikował?

Werble proszę 🙂

A więc oficjalnie ogłaszam, że w wydarzeniu “Mamo a skąd się biorą (asertywne) dzieci?” zgodziły się wziąć udział:

Jestem podekscytowana tym, że dziewczyny zgodziły się wziąć udział w moim przedsięwzięciu. Każda z nich ma bowiem dużo większe doświadczenie blogowe niż ja! A jednak się zgodziły! I nie mogę się teraz doczekać publikacji kolejnych tekstów!

Plan jest taki: w Dzień Matki, 26 maja, czyli w piątek, ukaże się pierwszy tekst. W kolejne dni (oprócz weekendu) będziemy publikować następne artykuły. Finałowy ukaże się – 1 czerwca w Dzień Dziecka.

A tymczasem…

Już od dzisiaj na fanpagu Asertywnej Mamy będę przedstawiać kolejno wszystkie Autorki biorące udział w zabawie. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej niż same piszą o sobie na swoich blogach – zapraszam zajrzyj 🙂

A zatem oficjalnie Zapraszam Ciebie Czytelniczko do udziału w moim wydarzeniu. W ramach dodatkowej zachęty dodam, że szykujemy niespodziankę 🙂

Zapraszam zatem na stronę wydarzenia na facebooku i na blogu a także do odwiedzenia blogów wszystkich Autorek!

A jeśli znasz kogoś, kto będzie zainteresowany wydarzeniem – proszę podaj tę wiadomość dalej 🙂

40 Replies to “Pierwsze wydarzenie”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.