Budowanie relacji z dzieckiem – teaser

To wyjątkowy tekst wydarzenia “Najlepsze prezenty dla dzieci”.

Po pierwsze ze względu na Autorkę. Karolinę, Autorkę bloga Odnova.net, poznałam bowiem w ubiegłym roku przy organizacji pierwszego wydarzenia “Mamo a skąd się biorą (asertywne) dzieci?“. Wówczas w ciemno zgodziła się wziąć udział w debiutanckim wydarzeniu. Dopiero po nim miałyśmy okazję lepiej się poznać i w tym roku zgodziła się wziąć udział po raz drugi w wydarzeniu.

Po drugie tekst jest wyjątkowy ze względu na temat. Mowa jest w nim bowiem o budowie relacji z dziećmi. O tym co najważniejsze. O miłości. Ale to nie wszystko.

Karolina pisze także o tym co się dzieje, gdy dorośli powiedzą o jedno słowo za dużo, jak to wpływa na relację z dziećmi.

W tekście przeczytasz więc o naprawianiu popsutych sytuacji, dowiesz się co to jest tajemniczy współczynnik 5:1. A jako bonus – poznasz 19 sposobów na błyskawiczne wzmocnienie więzi z dzieckiem.

Zapraszam 🙂

 

Budowanie relacji z dzieckiem. Dlaczego, każdy rodzic powinien wiedzieć o współczynniku 5:1

Tekst powstał w ramach wydarzenia „Najlepsze prezenty od mamy dla dzieci?”, zainicjowanej przez AsertywnaMama.pl we współpracy z Odnova.netMama na całegoJa Zwykła MatkaaKatarzyna Płuska Miękko o kompetencjach.

4 Replies to “Budowanie relacji z dzieckiem – teaser”

  1. Naprawdę świetne wydarzenie. Bloga OdNova czytam już od dawna i nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo się rozwija z miesiąca na miesiąc.

  2. Uświadomiłam sobie, że stosuję już metodę zaproponowaną przez Karolinę, choć nie miałam pojęcia, że tak się nazywa. Zachęcam też do tego moje dzieci 🙂 Bardzo ciekawy pomysł – zapraszam, korzystajcie 🙂

  3. Cieszę się, że mamy tylu wspaniałych i świadomych rodziców.
    Chętnie zobaczę, o co chodzi z tą akcją. Moja wiara w piękne, spokojne i pełne miłości rodzicielstwo powoli zaczyna podupadać, zwłaszcza kiedy widzę jak wielu ludzi podchodzi do rodzicielstwa bardzo olewczo.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.